Bağlıca’nın Havasını Değiştiştiren Yeni Nesil “Nefes Alan Ofisler” Ankara’nın gelişmekte olan prestijli bölgesi Bağlıca’da konumlanan Arte Mercado, vaktinin çoğunu iş yerinde geçiren ve yoğun çalışan yöneticiler ile şirket çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

20.905 m² toplam inşaat alanında yer alan proje 52 adet ofis ve 22 adet dükkan olmak üzere toplam 74 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 58 m² ile 170 m² arasında değişen farklı büyüklükteki ofis alternatiflerinin sunulduğu projede birden çok ofisin büyük kullanım ihtiyaçlarına cevaben birleştirilmesi de mümkündür. 

Özel kat terasları, ofis çalışanlarına bina dışına çıkmadan Bağlıca’nın temiz havasını soluma fırsatı sunar. Aynı zamanda açılabilen cephe modülasyonları çalışma saatleri içerisinde iç mekanların %100 taze hava ile beslenmesini sağlamaktadır. Projenin sahip olduğu 35 m² ile 145 m² arasında değişen dükkanlar da tek katlı ve asma katlı olarak alternatif büyüklüklerde ve her dükkanın kendine ait zemin terası ile sunuluyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin;